НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків’янин пробіг 225 км, щоб привернути увагу до проблем екології

Харків'янин Сергій Прескорник пробіг 225 км з Дніпра до Харкова. Велику відстань він подолав з благодійною метою - щоб допомогти організації "Чиста Україна" зібрати кошти на будівництво інноваційного екопростору, в якому об'єднають сортувальну станцію, музей відходів, платформу для безпластикового фермерського ринку та відкритий майданчик для арт-заходів.

Спортсмена підтримав Благодійний фонд імені Кернеса, який вже не вперше долучається до акцій екоактивістів.

«Сергій — плоггер, тобто спортсмен, який під час бігу збирає сміття і тим самим робить великий вклад в очищення нашої планети. Він пообіцяв пробігти 225 км, якщо до 18 вересня вийде зібрати необхідну суму на будівництво екопростору. І зробив це!
Я неймовірно радий, що існують такі люди і що Фонд імені Геннадія Кернеса зміг долучитися до цього забігу та підтримати Сергія. Проблеми екології стосуються кожного з нас, адже нам ще жити на цій планеті», - зазначив, коментуючи досягнення харків’янина, голова фракції «Блоку Кернеса – Успішний Харків» в облраді Кирило Кернес.

Крім того, забіг Сергія Прескорника увійшов до Національного реєстру рекордів України у категорії "Найдовша дистанція забігу без сну".