НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Будівництво школи, ЦНАПу та реконструкція водогону. Олена Третяк розповіла про плани Наталинської громади

Пленарне засідання І сесії Наталинської сільської ради VIII скликання відбулося 3 грудня. Новообрані сільський голова Олена Третяк та депутати склали присягу та подякували виборцям за виявлену довіру. На сесії затвердили положення про роботу постійних комісій, а також узгодили низку кадрових рішень.

Як розповіла Олена Третяк, робота з підвищення рівня життя та комфорту мешканців громади вже ведеться.

«На території сільської ради триває будівництво школи, центру надання адміністративних послуг, реконструкція водогону та каналізаційної системи. Усі ці питання потребують колосальної уваги. Звичайно, є низка проблем – насамперед фінансових. Так, місцева школа входить до президентського проєкту «Велике будівництво» і співфінансується з Державного фонду регіонального розвитку. З цими грошима існують певні проблеми, що гальмує процес здачі об’єкта в експлуатацію. Складнощі є і з фінансуванням водогону. Але ми докладемо максимум зусиль, щоб вирішити ці питання якомога швидше», - зазначила сільський голова.

Вона також звернула увагу на організаційні моменти в роботі, які потребують першочергової уваги. Зокрема, через те, що досі не ухвалено закон 3651-Д, існує низка питань щодо реєстрації актів громадянського стану.