НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У 11 медустановах Харкова відремонтують холи і реєстратури

Секретар Харківської міськради Ігор Терехов перевірив, як зараз ведуться роботи в міській поліклініці №26.

У медзакладі вже відремонтували центральний вхід, обладнали пандусом вхід до травматологічного відділення. На четвертому поверсі капітально відремонтовано дві амбулаторії первинної медицини, обладнано санвузол для маломобільних груп населення. Зараз тривають роботи на першому поверсі - хол, реєстратура, гардероб. Також планується замінити всі комунікації - системи опалення, водопостачання, водовідведення, електричну мережу. Ремонт мають завершити до 1 серпня.

«Якщо театр починається з вішалки, то поліклініка - із входу, реєстратури, роздягальні. Сюди приходить дуже багато людей, тому важливо, щоб умови для них були комфортними. Я вдячний, що керівництво цієї поліклініки засукавши рукава взялося за роботу», - зазначив Ігор Терехов.

Також керівник міста нагадав, що до кінця 2021 року поліклініка №26 має отримати універсальний цифровий рентгенологічний апарат з високою роздільною здатністю.

Всього комплексні ремонти холів і реєстратур зараз проводяться в 11 медичних установах Харкова. У низці лікарень ведуться і більш масштабні роботи. Так, у 17-й і 25-й лікарнях створили сучасні приймальні відділення, фактично перебудовані наново. На сьогодні роботи практично завершені.