НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Слобідському районі привітали з днем народження ліквідатора аварії на ЧАЕС

Представники адміністрації Слобідського району привітали з днем народження ліквідатора аварії на Чорнобильській атомній електростанції Валерія Болотова. Імениннику передали вітання та слова вдячності за великий подвиг від секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова, вручили подарунок та почесну грамоту від районної адміністрації.

«Низько вклоняємось Вам - ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії. Велика Вам подяка і низький доземний уклін за відвагу, патріотизм і мужній вчинок, який врятував людство. Ми не маємо права бути байдужими до таких людей - героїв нашого часу. Ми не маємо права забувати, що ті, хто врятували нас, живуть поряд із нами», - йдеться у привітанні.

Довідка. Валерій Григорович Болотов – учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, відомий поет-пісенник, почесний член Спілки письменників України, організатор і перший голова товариства «Чорнобиль», нагороджений шістьма орденами і 62 медалями, в тому числі Орденом «За мужність» 3-го ступеня.