НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Володимир Бєлий: Незалежність – це постійна дія, рух вперед, це кроки і вчинки

Наша держава відзначає 30-річчя Незалежності. Як виміряти досягнення, здобутки і як порівняти їх з цим проміжком часу? 30 років – це вік молодої людини, яка відбулася як особистість, із перспективами у житті і досягнутими цілями. За 30 років виросло покоління таких молодих людей із незалежним світоглядом, із своєю думкою і правом вибору. З ними цікаво працювати, вони активні та креативні.

До 30-річчя Незалежності нашої держави, яка сьогодні відстоюється на сході України, я ініціював, а депутати підтримали пропозицію щодо встановлення у Богодухові нової сучасної стели із флагштоком, на якому розміщено Державний прапор. Це наша повага до державного символу, шана тим, хто його захищає.

Незалежність для мене – це не гасла і не заклики. Це постійна дія, рух вперед, це кроки і вчинки, які здатні захистити хоч одну людину, змінити на краще життя хоча б однієї громади. Це чисті, освітлені і безпечні вулиці, квітучі парки і алеї. Це увага до ветеранів – і Другої світової, і АТО/ООС, це затишні дитячі садки і школи…

Всі ми, мешканці вулиць, сіл, громади – об’єднані визначенням «українська нація». А значить, кожен на своєму місці має робити хоча б маленьку справу, щоб пишатися тим, що ми народ квітучої неповторної України!