НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Слобожанська лікарня отримала сучасне обладнання

Медобладнання для жіночої консультації медустанови придбали в рамках реалізації проєкту «Здорова жінка - запорука процвітання нації», який переміг в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефектіна медицина в громаді».

У відкритті проєкту взяли участь заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, Слобожанський селищний голова Дмитро Діхтяр, директор КНП «Слобожанська лікарня» та медичний персонал поліклінічного та гінекологічного відділень лікарні.

Для медустанови придбали апарати кольпоскопії і гістероскопії. Загальна сума реалізації проєкту - близько 500 тис. грн, з них 348 тис. грн було виділено з обласного бюджету, понад 151 тис. грн - кошти селищної ради.

Нове обладнання дозволить істотно підвищити якість надання медичних послуг гінекологічного напрямку в громаді. За підрахунками лікарів, воно надасть змогу проводити до 6000 досліджень кольпоскопії і гістероскопії на рік, 250 гістероскопічних операцій і виявляти на ранніх стадіях до 400 випадків захворювань жіночої репродуктивної системи.