НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Тертишний: Пріоритетні питання для нашої громади – це гідна зарплата бюджетників і якісна медицина

Відбулася перша сесія Борівської селищної ради VIII скликання. На пленарному засіданні новообрані депутати на чолі із селищним головою Олександром Тертишним погодили низку кадрових рішень і затвердили положення про роботу 4 постійних комісій.

Олександр Тертишний зазначив, що на установчій сесії вдалося вирішити багато організаційних питань. Тепер залишається сформувати відділи та затвердити персональний склад виконавчого комітету, а також організувати роботу старост на місцях.

«На другій сесії ми плануємо також розглянути питання щодо створення комунальної установи «Борівський територіальний центр», яка обслуговуватиме мешканців об’єднаної громади. Терцентр має розпочати роботу не пізніше 1 січня, щоб люди не мали проблем з тих питань, які були в компетенції райдержадміністрації», - додав селищний голова.

Він також розповів про найактуальніші потреби об’єднаної громади.

«У нас є кадрові питання з медиками, і їх треба вирішувати негайно. Є проблеми з доступністю ФАПів і амбулаторій – необхідно облаштовувати пандуси, змінювати вхідні групи. Для вирішення цих та інших питань ми готуємо програму з розвитку медицини. Актуальною залишається тема доріг. Тут роботи вже тривають. Зокрема, закінчуємо тривалий ремонт по вул. Миру. Але найголовніше, що ми маємо зробити – це забезпечити гідною і своєчасною заробітною платою працівників бюджетної сфери: вчителів, вихователів, медиків, працівників культури тощо», - підкреслив Олександр Тертишний.