НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Опоненти визнають Геннадія Кернеса кращим мером України. Альберт Кононенко

Цілеспрямованість, професіоналізм і стійкість духу. Саме ці якості лідера має чинний мер Харкова Геннадій Кернес. Він створив команду, яка змінює місто на краще. Стати частиною цієї команди - справжня честь, зазначив у програмі «Пряма мова» на «7 каналі» кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішній Харків» Альберт Кононенко.

«Навіть опоненти кажуть: Кернес – кращий мер України, а Харків у запровадженні інновацій, за соціально орієнтованим підходом значно попереду Києва. Це реальна констатація факту. За цим стоїть щоденна кропітка робота Геннадія Адольфовича та всієї його команди.

Кернес суворий до своїх підлеглих. Він ретельно підбирав свою команду. Це команда професійних юристів, господарників, медиків, співробітників освіти та інших спеціальностей. Кандидати та доктора наук, видатні діячі науки та медицини. Це люди справи, які досягли реальних результатів. Це справжня потужна та монолітна команда, альтернативи якій у Харківській області немає», - зазначив Альберт Кононенко.

Він також розповів, що серед пріоритетів роботи «Блоку Кернеса - Успішний Харків» у новій каденції обласної ради - розв’язання екологічних і медичних проблем, а також розвиток регіону в цілому.

«Завдання депутатів - виконувати поставлені виборцями завдання. Наша команда має досвід побудови успішного міста Харкова. Тому ми готові йти працювати для поліпшення життя людей, ми готові зробити Харківський регіон таким же гарним і успішним, яким ми зробили місто Харків», - підсумував Альберт Кононенко.