Відповідально заявляю наступне. Транспорт працюватиме в повному обсязі, як і працював, - метро, наземний електротранспорт, маршрутні таксі міська влада зупиняти не буде.
При цьому я звертаюся до харків'ян - відповідально поставтеся до дотримання масочного режиму і соціальної дистанції.
Також звертаюся до правоохоронних органів. На вас зараз лягає відповідальність за те, щоб життя в місті не завмерло. Прошу вас, не перекладайте на водіїв громадського транспорту контроль за кількістю пасажирів - допоможіть рідному Харкову не залишитися без громадського транспорту, а, значить, допоможіть йому і далі жити, працювати і розвиватися.
Я також впевнений в тому, що в даній економічній ситуації ми не маємо права закривати ринки, продовольчі магазини, ТРЦ (крім розважальних зон), заклади громадського харчування, торгового і побутового обслуговування.
При цьому ми, харків'яни, повинні розуміти і жорстко вимагати один від одного - дотримання масочного режиму і соціальної дистанції городян.
І не хворійте. Здоров'я харків'ян - запорука успішного розвитку міста Харкова.
З повагою, перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.