НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Віктор Намчук: У Первомайському районі ми повертаємо селянам незаконно відібрану землю

Від Первомайського району до Лозівської районної ради йде потужна команда «Блоку Кернеса – Успішний Харків». Всього балотується 5 кандидатів від Біляєвської та Олексіївської ОТГ та 8 – від Первомайської міської ОТГ, розповів під час ефіру на «Українському радіо. Харків» кандидат у депутати Харківської обласної ради та на посаду Первомайського міського голови Віктор Намчук.

«Всі люди досвідчені, район знає їх. Це підприємці, аграрії, медики, багато молоді. Ми сподіваємося, що молодь з часом візьме ситуацію у свої руки, бо у нас недостатньо молодих фахівців сьогодні», - зазначив чинний депутат Харківської обласної ради.

Представники команди «Блоку Кернеса – Успішний Харків» мають конкретний план роботи, що дозволить розвивати Первомайський район. Серед головних завдань – вирішення земельних питань. Зокрема, повернення людям незаконно відібраних пасовищ.

«Треба провести інвентаризацію та повернути людям землю, особливо пасовища, які забрали за останні 5 роки. У нас в Первомайському районі 3 тисячі гектарів пасовищ, не розпайованих земель, районна держадміністрація, перевищуючи повноваження, розпорядилась і віддала їх.

Ми їх сьогодні відстоюємо у судах, відвоювали вже близько 500 га. Будемо далі продовжувати, бо це є катастрофа, людям ніде пасти худобу. Ми знаємо, як це робити, маємо досвід, землю ми повернемо селянам», - підкреслив Віктор Намчук.