НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Для стабільного розвитку сіл необхідно обрати грамотних, досвідчених керівників ОТГ. Степан Масельский

Кандидат у депутати Харківської обласної ради та Ізюмської районної ради від «Блоку Кернеса –Успішний Харків» Степан Масельский провів дводенну робочу поїздку до Балаклійського району. Він поспілкувався з громадами сіл Нова Гусарівка, Шевелівка, Залиман і Борщівка.


Як завжди, під час таких зустрічей місцеві мешканці ділилися сподіваннями та розповідали про наболіле.


За словами Степана Масельського, людей сьогодні надзвичайно хвилює стрімке поширення коронавірусної інфекції.


«Ці побоювання цілком виправдані, зважаючи на стан медицини у більшості сіл. Я вже неодноразово казав, що для нашої команди відродження сільської медицини – одна з пріоритетних задач. Жителі Харківщини мають відчувати себе захищеними, особливо зараз, під час пандемії», - зазначив він.

Окрім того, люди ставили багато питань щодо життя в умовах децентралізації.


«Якщо раніше питання оформлення субсидій, надання довідок вирішувалося на місцях, у сільській раді, то нині усіх турбує, як будуть надаватися всі ці послуги в об'єднаній громаді, чи не доведеться літнім людям їхати за ними до Балаклії. Турбує, як працюватиме місцеве комунальне підприємство, чи залишаться сільські ради та інше. Роз’яснюємо людям, що для стабільного розвитку сіл вони мають насамперед обрати грамотних, досвідчених керівників ОТГ, яким вони довіряють», - розповів Степан Масельский.

Також балаклійці звернули увагу, що бюлетені на цих виборах незвичні та доволі складні. На численні прохання людям докладно роз’яснили правила їх заповнення.