НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Андрій Руденко: Модернізація мереж та обладнання допомогла знизити тариф на тепло в Харкові

Робота нон-стоп. Саме в такому режимі проходила в Харкові підготовка до опалювального сезону. Про це повідомив в ефірі програми «Пряма мова» на «7 каналі» заступник Харківського міського голови та кандидат у депутати Харківської міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Андрій Руденко.

«Ми замінили 80 км мереж, труби встановили високої якості, з європейськими технологіями, з сигналізаторами для того, щоб довго не шукати пориви.
Всі місця, де ми проводили роботи, упорядкуємо вже найближчим часом. Робота із заміни мереж опалення вже завершені. Ті перекладки, які ми будемо робити далі, пов'язані виключно з гарячим водопостачанням та холодною водою, дану роботу ми можемо проводити протягом всього року.
Мереж потрібно перекладати дуже багато, бо у 1990-х та на початку 2000-х років це питання фінансували за залишковим принципом. Я думаю, що в наступні роки кількість проблем, які нас переслідували постійно в опалювальному сезоні, буде постійно зменшуватися, а з часом вони зникнуть зовсім», - підкреслив Андрій Руденко.

Ремонтують в Харкові і котельні. У 2020 році проведено капітальних ремонт 19 об’єктів.

«Глобальна робота, яку ми виконали, дозволила переглянути тариф на тепло у новому опалювальному сезоні. Він знижений на 4%. Комусь це здається смішною цифрою, але люди реально будуть витрачати менше», - підсумував Андрій Руденко.