НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У проєкт міського бюджету-2022 закладено кошти на вирішення важливих інфраструктурних, комунальних і соціальних питань. Олександр Новак

На засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів Харківської міськради, що відбулося 20 грудня, депутати обговорили проєкт міського бюджету на 2022 рік.

За словами першого заступника міського голови, керівника фракції "Блок Кернеса - Успішний Харків" у міськраді Олександра Новака, який очолює комісію, проєкт бюджету передбачає фінансування всіх важливих напрямків життєдіяльності міста.

«Йдеться про питання, пов'язані з інфраструктурою міста, реформуванням житлово-комунального господарства, важливими соціальними проєктами. Зокрема, у бюджеті передбачено кошти на будівництво транспортних розв'язок, на продовження модернізації теплового та водопровідного господарства, а також створення муніципальної швидкої допомоги, ініційоване міським головою Ігорем Тереховим», - зазначив Олександр Новак.

43% видатків (близько 8 млрд грн) планується направити на соціальні напрямки. Це освіта, соціальний захист, охорона здоров'я, фізкультура та спорт, культура та мистецтво.
Ще майже 30% видатків (близько 5,5 млрд грн) закладено на розвиток міської інфраструктури. Зокрема, близько 300 млн грн планується використати на закупівлю нових автобусів та тролейбусів, ще стільки ж – на розвиток метрополітену. На будівництво та реконструкцію доріг – близько 400 млн, ще 240 млн – на ремонт внутрішньоквартальних доріг та благоустрій прибудинкових територій. На програму з енергоефективності передбачено 587 млн грн. Їх спрямують на ремонт будинків, покрівлі, модернізацію теплового обладнання.