НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

На Харківщині планують створити спортивну раду

Ініціативу формування консультативно-дорадчого органу, що має опікуватися питаннями розвитку спортивної галузі в регіоні, підтримали учасники спільної наради за участю заступників голови обласної адміністрації та представників обласного відділення Національного олімпійського комітету, яку провела заступниця голови обласної ради Валерія Мураєва.

«Харківщина традиційно посідає провідні позиції у спорті. Втім, на жаль, існує тенденція, що наші спортсмени, які досягли певних вершин, залишають область, а іноді навіть країну, оскільки вони не бачать тут перспектив власного розвитку. Це неприпустимо. Тому формування та подальша діяльність спортивної ради передусім має на меті саме створення належних умов для розвитку спорту вищих досягнень», - зауважила Валерія Мураєва.

Учасники наради ухвалили рішення звернутися з відповідною пропозицією до голови обласної ради. Окрім того, Валерія Мураєва запропонувала запровадити нагороду «Герой спортивного року», щоб відзначати спортсменів і тренерів за вагомий внесок у розвиток спортивного потенціалу Харківщини.

«Досягнення наших видатних спортсменів повинні бути гідно оцінені. Відзнака на рівні області може стати для них одним зі стимулів прагнути більшого. Окрім того, вважаю, що підтримувати своїх спортсменів ми маємо не лише, коли вони стоять на п’єдесталі, а і на шляху до лідерських щаблів, і після сходження з нього», - підкреслила заступниця голови облради.