НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Одяг, памперси, дитячі суміші та консультації: гуманітарна підтримка маленьких харків՛ян та їхніх батьків під час війни

Для кожного з нас війна стала серйозним викликом. Незважаючи на пережиті жахи, ми демонструємо надзвичайну стійкість боротьби і піклуємось про близьких. Серед вагомих завдань, які в цей час стали перед міською владою Харкова, є турбота про сім’ї з немовлятами і дітьми дошкільного віку. Адміністрацією Київського району на чолі з головою і депутаткою Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Неллі Казанжиєвою півтора року ведеться робота з міжнародними благодійними фондами по залученню гуманітарної допомоги. Результат цієї діяльності - підтримка малечі, забезпечення її речами першої необхідності і якісними медичними послугами.

За словами директорки Комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча поліклініка № 23» Вікторії Хижняк, весь військовий час до закладу, який буквально перетворився на гуманітарний хаб, передавались дитячі суміші, молочні каші, овочеві, м’ясні та фруктові пюре. Крім того, родини могли отримувати тут памперси і дитячий одяг.

У лютому цього року, коли Харків потерпав від ракетних ударів з боку РФ і переживав блекаути, команда Неллі Казанжиєвої передала до поліклініки потужну автономну дизельну електростанцію. Тепер і медперсоналу, і відвідувачам відсутность електропостачання не створює зайвих проблем.

Гуманітарна робота продовжується.

«Завдяки спільним зусиллям і співпраці з міжнародними партнерами днями до медзакладу ми доставили дитячий одяг та суміші для немовлят з чутливим травленням. Все це отримають родини Київського району, в яких є маленькі дітки», - розповіла Неллі Казанжиєва.
За її словами, діяльність, направлена на допомогу і підтримку харків՛ян, буде обов’язково продовжена.

«Тільки так, підтримуючи одне одного, ми вистаємо в складні часи. Разом до Перемоги!» - зауважила депутатка.

Вона працює з кожним, хто звернувся за допомогою, зателефонував особисто або просто зустрів та вулиці.
«На жаль, людський біль, кількість проблем, з якими через війну зіткнулись прості харків’яни, жителі Київського району, потребують від нас повної самовіддачі. Люди звертаються з різними питаннями. Це і відбудова житла, і заміна вікон, і ремонт квартир, і відновлення втрачених у понівечених квартирах документів. Намагаємось працювати максимально швидко й якісно. Зараз активно готуємо житловий фонд до зими, відновлюємо комунікації, роботу ліфтів, поступово вмикаємо зовнішнє освітлення, готуємо укриття. Це дуже непросто й важко в умовах сьогодення, але люди повертаються, а від цього на серці - тепло. Саме тому я завжди на зв’язку, бо так є можливість оперативно реагувати, з’ясувати проблему, допомогти», - зазначила Неллі Казанжиєва.