НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Цінні призи можна виграти у день виборів у Харкові

Для участі у розіграші харків'янам необхідно зробити фото біля виборчої дільниці та проголосувати за одного із кандидатів на посаду міського голови.

Удень 31 жовтня на 9 міських локаціях (їхнє місцезнаходження обіцяють анонсувати найближчими днями) відбудеться безпрограшна лотерея із заохочувальними призами.

«Взяти участь у ній можна буде, прийшовши на одну з локацій та показавши фото з виборчої дільниці. Серед подарунків – чашка кави, квитки в кіно, квитки на матч ФК «Металіст» тощо», - розповів один із співорганізаторів акції, представник органів студентського самоврядування Харківського торговельно-економічного інституту Кирило Гібкін.

Організатори також анонсували «великий розіграш» із цінними призами. Він відбудеться 31 жовтня у Центральному парку культури та відпочинку імені Горького. Взяти участь у ньому можна, навіть якщо людина вже отримала подарунок у безпрограшній лотереї.

Мета акції – залучити якнайбільше людей висловити свою громадянську позицію на виборчих дільницях.

«Потрібно розуміти, що вибори – це важлива подія у житті міста, яка стосується 100% його населення. Чим більше людей бере участь у виборчому процесі, тим більше вони усвідомлюватимуть відповідальність за ухвалене рішення. Наша мета – залучити якнайбільше людей зробити свій вибір, адже висока явка знижує ризик подальшого незадоволення загальноприйнятим рішенням (результатом виборів)», - зазначила Анастасія Пугач, віцепрезидент відокремленого підрозділу Всеукраїнської молодіжної громадської організації «AIESEC в Україні» в м. Харкові.