НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ветерани Вовчанщини подякували за підтримку і допомогу Віталію Панову


Представники ветеранської організації Вовчанщини подякували за підтримку і турботу кандидату в депутати Харківської обласної ради та Вовчанської міської ради від «Блоку Кернеса –Успішний Харків» Віталію Панову.

За словами голови Вовчанської районної організації ветеранів України Валентини Триньової, Віталій Панов – людина слова, яка завжди готова прийти на допомогу тим, хто її потребує.

«Для нашої організації така підтримка дуже важлива. Турбот і проблем у нас вистачає, тим паче, що останнім часом держава перестала надавати підтримку ветеранським організаціям. Тому розраховуємо на моральну та матеріальну підтримку районної влади, місцевих підприємств, фермерів та меценатів. Віталій Панов завжди готовий прийти на допомогу у вирішенні нагальних проблем. Він, зокрема, посприяв у лікуванні учасника бойових дій на Донбасі та тяжкохворої жінки. На наше прохання Віталій Панов забезпечив поїздку ветеранів на спортивні турніри до Харкова. Побільше б таких небайдужих людей з великим серцем», - зазначила Валентина Триньова.

Сам Віталій Панов розповів, що спілкування з людьми старшого покоління та посильна їх підтримка для нього дуже важливі.

«Ці люди своїми ратними й трудовими подвигами заслужили на шану та повагу в суспільстві. Вони - яскравий взірець вірності й відданості Батьківщині. Тому намагаюся в усьому підтримати ветеранську організацію, їхні ініціативи та прагнення зробити життя кращим. І в подальшому буду тісно взаємодіяти з цими заслуженими людьми», - зауважив він.
Довідка. Ветеранська організація Вовчанщини налічує понад 11 тис. осіб. Вона об’єднує людей, які зі зброєю в руках захищали рідну землю від фашистської навали, воювали в Афганістані, беруть участь у бойових діях на Донбасі, ліквідували наслідки Чорнобильської аварії, а також натхненною працею створювали могутність нашої держави.