НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Шевченківському районі привітали з новорічними святами учнів пільгових категорій

У кінотеатрі імені О. Довженка відбулися святкові заходи для дітей пільгових категорій Шевченківського району Харкова. У них взяли участь 123 учні районних шкіл: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов'язків, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти військовослужбовців-учасників АТО/ООС та діти із сімей внутрішньо переміщених осіб.

Діти переглянули новорічну інтермедію з Дідом Морозом та Снігуронькою і мультфільм «Грінч». Солодкі подарунки та вітання від міського голови Ігоря Терехова учасникам свята передав керівник Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський.


Цього ж дня Володимир Котковський зустрівся з учнями випускних класів шкіл району зчисла дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

На школярів чекала зустріч у затишній атмосфері за чашкою чаю. Їм вручили сертифікати на безкоштовне користування послугами у рамках реалізації проєкту «Картка харків'янина».

Володимир Котковський, вітаючи старшокласників із новорічними святами, побажав їм стійко витримувати всі іспити долі, не помилитися у виборі майбутньої професії та досягти успіху, наголосивши, що міська влада завжди готова прийти на допомогу.


Новини з районів Харкова