НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Молодь Харківщини бере активну участь у житті регіону. Валерія Мураєва нагородила переможців обласного конкурсу

Заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва нагородила лауреатів і переможців щорічного обласного фестивалю «Молодіжний лідер року 2021».

Цього року на фестиваль було подано 52 заявки, серед яких визначено 23 переможці у 13 номінаціях. Усі вони – жителі громад Харківської області, які працюють для розвитку регіону у найрізноманітніших напрямках.

«Лідер – це людина, яка не боїться брати на себе відповідальність і вміє приймати рішення. У наш час життя швидко змінюється, і молодь добре розуміє, яким буде світ у майбутньому. Необхідно враховувати думку молодих людей і активно залучати їх до вирішення важливих для регіону питань», – зазначила Валерія Мураєва, вітаючи переможців від імені голови Харківської облради Тетяни Єгорової-Луценко та всього депутатського корпусу.

Валерія Мураєва наголосила, що один із пріоритетів діяльності політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» – молодіжна політика.

«Ми послідовно працюємо у цьому напрямку та пишаємося тим, що все більше молоді стає учасниками соціального та політичного простору Харківського регіону», - резюмувала заступник голови облради.
Довідка. Фестиваль «Молодіжний лідер року» було засновано Харківським обласним центром молоді у 2002 році. Мета його проведення – підтримувати та заохочувати молодіжних лідерів, сприяти реалізації творчого потенціалу молодих людей.