НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олег Мурашов з передової привітав дітей з Днем Святого Миколая

Свято Миколая - це час, коли ми можемо підтримати одне одного, подарувати радість або просто поспілкуватися. Це нагадування про важливість доброти, милосердя та співчуття в нашому житті. Навіть під час війни ми не забуваємо про ці речі та піклуємось про тих, хто потребує уваги. За ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова депутати Харківської міської та обласної рад фракції «Успішний Харків» привітали з Днем Святого Миколая дітей, батьки яких загинули, захищаючи Україну. Олег Мурашов зараз знаходиться на військовій службі, але він знайшов можливість долучитися до колег.

Так, за допомогою помічника та відеозв'язку депутат привітав з Днем Святого Миколая братів Пекач - Матвія та Тимофія. Хлопці через війну втратили батька.

«Вони сильні та мужні, допомагають мамі, підтримують її. Хлопці не втрачають надію, вірять в нашу перемогу», - зазначив Олег Мурашов.

Отже, в День Святого Миколая в кожного з нас є можливість проявити свою щедрість та доброту до інших, поділитися радістю та любов'ю з оточуючими. Нехай це свято нагадує нам про взаєморозуміння, любов та підтримку ближнього.