НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Харкові відбулася виставка собак «Кубок пам'яті Геннадія Кернеса»

У Харкові відбулася X ювілейна виставка собак всіх порід. Дев'ять років вона проводилася під патронатом мера Харкова Геннадія Кернеса, який дуже любив собак і зробив багато для популяризації цього заходу. В 2021 році виставка вперше відбулася без Геннадія Адольфовича. Вона була присвячена його пам'яті і отримала назву «Кубок пам'яті Геннадія Кернеса».

«Ми присвячуємо її пам'яті людини, який так багато зробив для Харкова», - зазначив виконувач обов'язків міського голови Ігор Терехов, під патронатом якого виставка відбулася в цьому році.

Перша виставка собак під егідою Геннадія Кернеса пройшла в Харкові в 2011 році. Колишній мер Харкова не тільки взяв участь в її відкритті, але і привіз туди своїх собак - американського акіта, лабрадора-ретривера і акіта-іну. У 2020 році через пандемію коронавируса виставка не проводилася. Цього року учасники виставки представили близько 500 чотирилапих улюбленців різних порід.

«Собаки були для Геннадія Кернеса як члени сім'ї. Скільки себе пам'ятаю, вони завжди знаходилися поряд. За розповідями мами, коли я був маленьким, собаки дуже чуйно оберігали мій сон і повідомляли про пробудження.

Дуже вдячний харків'янам, що вони пам'ятають свого мера і таким чином висловлюють повагу йому. Відповідальність, турбота, любов, підтримка, свобода, сила духу, радість - ті людські якості, почуття і враження, які з тобою незмінно, якщо у тебе є собака», - зазначив Кирило Кернес, голова фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» в обласній раді, один із засновників «Благодійного фонду Кернеса».