НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Євген Водовозов: Проєкт ремонту Окружної дороги розрахований на 2 роки

Ремонт Окружної дороги Харкова планується закінчити за 2 роки, розповів на пресконференції заступник міського голови з питань інфраструктури міста, депутат обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Євген Водовозов.

За його словами, був варіант, який передбачав завершення робіт за один рік, але в такому випадку довелося б повністю перекривати рух Окружною, що могло викликати транспортний колапс.

«Після закінчення всіх робіт це буде серйозна траса, така, якими мають бути траси першої категорії. Її зараз розширюють, де необхідно. Крім того, планується встановити світлофор на в'їзді до Черкаської Лозової, що вирішить безліч проблем на цій ділянці. При проведенні ремонту не вдасться уникнути окремих перекриттів. Усі вони продумані й обговорювалися на нараді під керівництвом секретаря міськради Ігоря Терехова. Зокрема, з 27 квітня закривається Пісочинський шляхопровід. Його реконструкція триватиме кілька місяців», - зазначив заступник міського голови.

Нагадаємо, в кінці 2020 року секретар Харківської міської ради Ігор Терехов звернувся до керівництва «Укравтодору» та Президента України з приводу глобальної реконструкції Окружної дороги. Ця ініціатива була підтримана, проведені необхідні тендерні процедури, на даний момент ремонтні роботи тривають.