Своє життя Іван Петрович пов'язав з армією. Чимало місць служби поміняв фахівець зенітно-ракетних військ. Довелося нести відповідальну військову вахту і в далекому казахстанському степу.
Зараз він очолює первинну організацію ветеранів-військовослужбовців Богодухівського району. За його ініціативи та активної участі проходять зустрічі богодухівських однополчан.
Молоді активісти, відзначивши мудрість і активність Івана Петровича, побажали йому здоров'я і благополуччя.