НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Людмила Гасан: Турбота про дітей - наша спільна мета

Повномасштабна війна триває 866 днів, її наслідки відчувають усі мешканці Харківщини, особливо діти. Як розповіла депутат Харківської обласної ради від «Успішного Харкова» Людмила Гасан, сьогодні важливо реалізовувати ініціативи, направлені саме на допомогу малечі.

За її словами, для підтримки дітей в такий складний час зусилля об՛єднали депутати різних рівнів.

«Разом зі мною працюють представниці команди «Успішного Харкова», депутати Харківської районної ради Кирчата Ірина, Булавіна Дар՛я, Малявська Юлія та депут Малоданилівської селищної ради Булавіна Каріна. Турбота про дітей - наша спільна мета. Ми підтримуємо комунікацію з багатьма родинами, надаємо їм гуманітарну допомогу. Так, теплі зимові куртки отримали в Солоницівській та Вільхівській громадах діти, які виховуються в прийомних сім’ях або знаходяться під опікою чи піклуванням», - сказала Людмила Гасан.

Депутат зазначила, що розвиток та підтримка здорового способу життя також є важливою частиною допомоги дітям.

«Коли у Малій Данилівці відбувся футбольний турнір між місцевою дитячою командою та командою з селища Шевченково Куп'янського району, ми були щасливі підтримати наших юних спортсменів, подарувавши їм жилетки», - поділилася Людмила Гасан.

Вона впевнена, що кожна дитина має право на щасливе дитинство, незважаючи на обставини, тому не планує зупинятися на досягнутому в своїй роботі.