НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олег Товкун: Майданчик на перехресті вулиці Героїв Праці та проспекту Тракторобудівників відкриють до кінця місяця

Нову локацію для відпочинку і занять спортом на перетині вулиці Героїв Праці та проспекту Тракторобудівників планують відкрити орієнтовно через 10 днів.

«Роботи вже на завершальному етапі. Відкриття, якщо не завадить погода, плануємо приблизно на 25 червня. Це буде сучасна локація з ігровим майданчиком зі спеціальним м'яким покриттям. Також тут передбачені зона відпочинку, майданчики для воркаута, футболу, стрітболу, катання на роликах. Старий майданчик давно вимагав оновлення. І тепер у цьому місці, поблизу житлових будинків з'явиться "маленький шматочок парку Горького"», - розповів на пресконференції голова адміністрації Московського району Олег Товкун.

Окрім того, комплексний благоустрій зараз проводиться по вул. Валентинівський, 41, де цього літа з'явиться новий ігровий простір для маленьких харків'ян. Також заплановано облаштувати спортмайданчик з футбольним і волейбольним полями та ігровий комплекс по вул. Джерельній, 9А. Для цієї локації розроблений ескіз. Проєкт вже узгоджений з місцевими жителями.