НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Світлана Горбунова-Рубан: У медзакладах Харкова створені всі умови для вакцинації від COVID-19

В усіх 34 міських закладах первинної медичної допомоги, що працюють з пацієнтами з коронавірусною хворобою, відкриті кабінети для проведення вакцинації. Про це повідомила на пресконференції заступниця Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, депутатка Харківської міської ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Світлана Горбунова-Рубан.

«Відпрацьована дорожня карта, створені мобільні бригади, які працюють у цих кабінетах. Це два лікарі, дві медичні сестри та одна молодша медична сестра. Кабінети оснащені всім необхідним, у тому числі ліками на випадок алергічної реакції. Ми готові до всіх випробувань», - зазначила вона.

Вона розповіла, що згідно з планом вакцинації першими щеплення мають отримати медики, але багато з них вже перехворіли, тому на сьогодні не потребують вакцинації у терміновому порядку.

За даними Світлани Горбунової-Рубан, наразі у місті є 500 доз вакцини. Однак на 15 березня 2021 року вакциновано тільки 21 людину, з них 13 медиків.