Сьогодні, 29 травня, свій ювілей відзначає депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків», директор КНП «Міська клінічна лікарня №13» ХМР Алла Бобейко.
Прийміть наші вітання! Ваше життя й робота - це щоденна турбота про людей, велика відповідальність і вміння залишатися сильною у найскладніші моменти. У непростий для Харкова час Ви продовжуєте бути поруч із тими, хто потребує допомоги, підтримки й уваги. Саме такі люди сьогодні тримають нашу медичну сферу, підтримують харків’ян і дають відчуття впевненості та надії.
Бажаємо міцного здоров’я, сил, душевного тепла та успіхів. Нехай поруч завжди буде підтримка близких і моменти, які дарують радість, а попереду - мир, добрі новини та нові можливості для Харкова й України.
З повагою та найкращими побажаннями, команда «Успішного Харкова»
Прийміть наші вітання! Ваше життя й робота - це щоденна турбота про людей, велика відповідальність і вміння залишатися сильною у найскладніші моменти. У непростий для Харкова час Ви продовжуєте бути поруч із тими, хто потребує допомоги, підтримки й уваги. Саме такі люди сьогодні тримають нашу медичну сферу, підтримують харків’ян і дають відчуття впевненості та надії.
Бажаємо міцного здоров’я, сил, душевного тепла та успіхів. Нехай поруч завжди буде підтримка близких і моменти, які дарують радість, а попереду - мир, добрі новини та нові можливості для Харкова й України.
З повагою та найкращими побажаннями, команда «Успішного Харкова»