НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Вчасна допомога: Тетяна Мироненко передала газові плити постраждалим від війни харків՛янам

У часи війни, коли кожен день стає важким випробуванням для нашого духу та міцності, обов’язки депутата Харківської міської ради по забезпеченню населення необхідною допомогою є ключовими в роботі. Як розповіла Тетяна Мироненко, депутат від «Успішного Харкова» і голова Адміністрації Немишлянського району, вона давно опікується проблемами звичайних харків՛ян. Зокрема, мешканців району, які постраждали внаслідок влучання російських снарядів у житлові будинки.

«Благодійність завжди визначалася як вияв людяності та готовності допомагати тим, хто цього потребує найбільше», - сказала Тетяна Мироненко.

Днями в рамках ініціативи, яка стала можливою завдяки співпраці депутата з ГО «Я врятований», кільком родинам було передано газові плити. За словами Тетяни Мироненко, їх розподілили серед тих, хто зазнав втрат та відчуває труднощі через наслідки повномасштабної війни.

«Разом із керівником громадської організації Дмитром Ложенком ми вручили газові плити постраждалим мешканцям Немишлянського району, які будують нове життя в відновлених квартирах», - розповіла Тетяна Мироненко.

Для людей це стало не лише можливістю отримати необхідний побутовий прилад, а й справжня підтримка у важкій життєвій ситуації.
Нагадаємо, раніше Тетяна Мироненко допомогла мешканці Немишлянського району придбати побутову техніку та меблі. Відомо, що квартира жінки постраждала від російських обстрілів та бомбардувань. Деталі - у нашому матеріалі за посиланням.
Новини з районів Харкова