НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Олександр Гусаров: Наша робота буде прозорою для жителів Печеніжчини

Відбулася перша сесія Печенізької селищної ради Чугуївського району Харківської області VIII скликання. Новообраний селищний голова Олександр Гусаров прийняв присягу. Він подякував виборцям за виявлену довіру і закликав всіх депутатів до конструктивної роботи на користь об’єднаної Печенізької громади.

«Попереду на нас чекає багато роботи щодо розвитку громади. Я радий, що разом зі мною працюватиме команда професіоналів, цілеспрямованих і досвідчених людей. Кожен депутат матиме постійно звітувати про виконану роботу перед виборцями – наша робота буде прозорою для жителів Печеніжчини. Ми працюватимемо для людей і заради людей. Разом ми реалізуємо багато завдань, спрямованих на процвітання рідного краю і поліпшення рівня життя наших земляків», - зазначив Олександр Гусаров.

Він розповів що першочергово рада має вирішити питання, пов'язані з передачею майна громаді. Серед пріоритетних напрямків у роботі селищний голова виокремив питання медицини, освіти та екології.

Під час сесії депутатський корпус ухвалив низку важливих рішень. Зокрема, депутати затвердили Положення про постійні комісії, структуру та чисельність виконавчого апарату й відділів селищної ради.