«Попереду на нас чекає багато роботи щодо розвитку громади. Я радий, що разом зі мною працюватиме команда професіоналів, цілеспрямованих і досвідчених людей. Кожен депутат матиме постійно звітувати про виконану роботу перед виборцями – наша робота буде прозорою для жителів Печеніжчини. Ми працюватимемо для людей і заради людей. Разом ми реалізуємо багато завдань, спрямованих на процвітання рідного краю і поліпшення рівня життя наших земляків», - зазначив Олександр Гусаров.
Він розповів що першочергово рада має вирішити питання, пов'язані з передачею майна громаді. Серед пріоритетних напрямків у роботі селищний голова виокремив питання медицини, освіти та екології.
Під час сесії депутатський корпус ухвалив низку важливих рішень. Зокрема, депутати затвердили Положення про постійні комісії, структуру та чисельність виконавчого апарату й відділів селищної ради.
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-3237-4437-b133-376436323730/viber_image_1.jpg)