НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Тетяна Столяренко: Створювати комфортні умови для життя в кожному мікрорайоні міста - наше спільне завдання

Депутатка Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Тетяна Столяренко провела зустріч з мешканцями Московського району.

Учасники зустрічі звернулися до неї з проханням допомогти в облаштуванні прибудинкової території та ремонті під'їздів.

Як розповіла депутатка, у дворі будинку за адресою Академіка Павлова, 30, взагалі немає асфальтового покриття, при цьому в будинку проживає дитина з інвалідністю. Дівчинці разом з мамою доводиться обмежуватися прогулянками під козирком під'їзду. Аналогічна проблема у сімей з маленькими дітьми. На прибудинковій території немає жодних умов для прогулянок з візками. Восени і взимку складно вийти на вулицю і літнім людям. Самі під'їзди перебувають в аварійному стані.

«Я прийняла звернення від мешканців і як депутат буду звертатися до секретаря міської ради Ігоря Терехова та заступника міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста Андрія Руденка для того, щоб проблема вирішилася якнайшвидше. Створювати комфортні умови для життя в кожному мікрорайоні і дворі міста - наше спільне завдання, і ми його обов'язково виконаємо», - зазначила Тетяна Столяренко.