НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ми повинні знати і поважати нашу історію. Світлана Горбунова-Рубан

Напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні депутати міської та обласної рад від «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Світлана Горбунова-Рубан та Ганна Горбунова привітали ветеранів Київського району Харкова.

В урочистій зустрічі, яка відбулася в Територіальному центрі надання соціальних послуг Київського району, взяли участь 25 осіб, серед яких ветерани та діти війни, працівники тилу. За святковим столом вони ділилися спогадами.

«Хтось згадував про те, як після запеклого танкового бою жінки - мешканки села - серед поля накрили столи білими скатертинам для своїх визволителів. Хтось - про батька, який пішов на фронт, не дочекавшись народження первістка. Він побачив його вперше, вже повернувшись додому з перемогою. Абсолютно всім було що розповісти і про нелегкі повоєнні роки. Це наша історія, і ми повинні її знати і поважати», - розповіла Світлана Горбунова-Рубан.

Для учасників заходу підготували цікаву розважальну програму. Світлана Горбунова-Рубан подарувала ветеранам свої авторські книги і читала вірші.


Новини одним рядком