НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Передача комунальних підприємство у власність громад має відбутися лише після вирішення проблем з боргами. Іван Столбовий

Усі комунальні підприємства колишнього Балаклійського району зараз підпорядковуються Ізюмській районній раді. Щоб вирішити питання їх передачі у власність громад, необхідно розібратися із боргами, які накопичили ці підприємства протягом минулих років. Про це розповів Балаклійський міський голова Іван Столбовий.

За його словами, вже є домовленості стосовно КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс». Воно має перейти у власність Балаклійської територіальної громади, яку обслуговує. Проте існують певні складнощі щодо КП «Балаклійський водоканал» і КП «Балаклійські теплові мережі».

«Ці підприємства обслуговували нинішні Балаклійську, Донецьку та Савинську громади. КП мають чималі борги, напрацьовані усіма трьома ОТГ. Тому спочатку треба вирішити, як розподілити ці борги, щоб вони не лягли на плечі однієї громади, яка візьме у підпорядкування підприємства. Ми проводитимемо додаткові наради, на яких спробуємо розробити необхідний алгоритм дій спільно з фахівцями зазначених КП. Однак остаточне рішення з таких питань завжди буде за депутатським корпусом громад», - наголосив Іван Столбовий.