НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Спорткомплекс «Слобожанський» планується передати на баланс облради

Про це розповів на пресконференції депутат обласної ради, голова комісії з питань молодіжної політики, культури, спорту і туризму Віталій Гагарін.

З ініціативою передати комплекс, що перебуває в управлінні Зміївської ТЕС, на баланс Харківської обласної ради виступили представники «Блоку Кернеса - Успішний Харків». За словами Віталія Гагаріна, це частково вирішить проблему дефіциту об'єктів спортивної інфраструктури в області.

Спорткомплекс включає в себе 25-метровий басейн на 4 доріжки, маленький басейн для навчання дітей плаванню, дві великі ігрові зали з трибунами, залу атлетичної гімнастики, повноцінний футбольний стадіон. Також планується обладнати зали для самбо, дзюдо, тхеквондо, боксу.

«Це шикарний спорткомплекс, де ми можемо проводити змагання найвищого рівня. Там будуть тренуватися наші професійні спортсмени. Ми розраховуємо, що комплекс стане свого роду спортивним центром для жителів громад області», - зазначив депутат.

Він також додав, що в спортивному комплексі необхідно провести певні роботи, тому що в умовах карантину поточний ремонт приміщень протягом року не проводився. Але в цілому об'єкт знаходиться в хорошому стані.