НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Степан Масельський: ліквідація бездоріжжя та відродження сільської медицини – пріоритетні завдання сьогодення

Кандидат у депутати Харківської обласної ради від «Блоку Кернеса -Успішний Харків» Степан Масельський продовжує зустрічі з населенням. Днями він поспілкувався з мешканцями Близнюківського й Дворічанського районів.

На Близнюківщині зустрічі відбулися у селах Лукашівка, Верхня Самара, Башилівка та Добровілля. Проблеми, про які розповідали люди, не нові та актуальні майже для всіх районів Харківщини. Це питання сільської медицини, ремонт доріг та транспортного сполучення, водозабезпечення, утримання в належному технічному стані шкіл, дитячих садків, сільських будинків культури.«Я вже неодноразово казав про те, що забезпечення якісною медициною мешканців сільських районів – це першочергове питання, адже найвища наша цінність – це людське життя і здоров’я. Має працювати програма із залучення молодих лікарів до села, ФАПи, амбулаторії мають бути обладнані та забезпечені усім необхідним», - зазначив Степан Масельський.

Стан доріг так само є наріжним каменем для мешканців сіл Вільшана, Таволжанка, Кам’янка та селища Тополі на Дворічанщині, де проходили наступні зустрічі. Таволжанці поскаржилися, що не мають навіть рейсового транспорту, щоб дістатися до залізниці.

«Ремонт і будівництво доріг у сільській місцевості наша команда також бачить серед пріоритетних задач. Бо з укрупненням районів в умовах нового адміністративно-територіального поділу проблема бездоріжжя стане ще гострішою. Тому це питання потребує невідкладних дій», - зауважив Степан Масельський.