НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Новий обласний проєкт допоможе всім громадам і медичним закладам у розбудові медичної сфери – Тетяна Біловол

Заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол в рамках адвокаційної кампанії у Краснокутській громаді зустрілась з учасниками проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді».

За словами Тетяни Біловол, адвокаційні кампанії в громадах Харківщини – це завершальний етап програми, а вже незабаром після його закінчення стартує обласний проєкт «Ефективна медицина в громаді».

«Він має розпочатися в липні. Взяти участь у ньому можуть органи місцевого самоврядування - засновники або співзасновники закладів медицини. Загальний бюджет мініпроєкту в рамках конкурсу складає до 500 тис грн. При цьому максимальна сума співфінансування з обласного бюджету не має перевищувати 70% загальної вартості мініпроєкту. Думаю, що цей обласний проєкт допоможе всім громадам і медичним закладам у розбудові медичної сфери», - зазначила Татяна Біловол.

Адвокаційна кампанія в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді» охопить усі райони Харківської області і завершиться у квітні 2021 р.

Довідка. Проєкт «Ефективна первинна медицина в громаді» започатковано у вересні 2018 року, термін його реалізації – 32 місяці. Він реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка громадянського суспільства, місцевих влад та прав людини в Україні» та фінансується Європейським Союзом. Реалізується Харківською обласною радою в партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування області, ГО «Агенція змін «Перспектива» та ГС «Українсько-німецька медична асоціація».

В рамках проєкту відбулося два етапи конкурсу мінігрантів, 25 переможців отримали сучасне медичне й лабораторне обладнання для центрів первинної допомоги. Окрім того, проведено тренінги для адміністративних команд центрів первинної медико-санітарної допомоги, сімейних лікарів, навчальні тури, ярмарки вакансій і здоров’я, просвітницькі кампанії на території різних громад.