Активісти коломацького штабу «Блоку Кернеса - Успішний Харків» прибрали територію на узбіччі автошляху Київ – Харків – Довжанський.
Представники політсили викосили траву й чагарники біля знаку «Харківська область» та прибрали покоси.
![](https://static.tildacdn.com/tild3932-3434-4466-a535-636365333837/546a72c2-f805-4b19-9.jpg)
Як розповіла керівник коломацького штабу «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Тетяна Наріжна, бур’яни біля автостради розрослися висотою в людський зріст.
«За бур’янами вже й самого знаку не було видно. В’їжджаючи з боку Полтави, навіть не розумієш, що ти вже на Харківщині. Це ж обличчя нашої області. Цей знак – перше, що бачать люди, коли приїжджають до нас. Ми власними силами вирішили виправити ситуацію, бо «обличчя» має бути привітним та охайним», - розповіла Т. Наріжна.
![](https://static.tildacdn.com/tild3432-3238-4639-a364-636133323536/115819387_7689352471.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6263-3562-4138-a334-333031336236/fc9f7c4b-2ac6-4f00-a.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6335-3036-4337-b065-323166306266/8f779f81-7ead-43b4-8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3637-6632-4835-b433-633836363865/1ed079b1-3401-4df0-8.jpg)
Успішна Харківщина - чистий регіон!