Однак, за словами голови Харківської обласної ради VII скликання, президента Української асоціації районних та обласних рад Сергія Чернова, цей закон не вирішує усіх проблем, які постали перед новоутвореними органами місцевого самоврядування після виборів. Потрібна ще низка важливих змін у законодавстві.
«Щоб забезпечити стабільне функціонування комунальних підприємств, засновниками яких виступають районні ради та адміністрації, необхідно затвердити проєкт змін до Бюджетного кодексу. Окрім того, потребує ухвалення у новій редакції Закон «Про місцеве самоврядування в Україні». Зрештою, потрібні зміни до Конституції України, які забезпечать право обласних та районних рад на власні виконавчі органи, замість відповідних державних адміністрацій введуть інститут префекта, який наглядатиме за законністю рішень органів самоврядування», - зазначив Сергій Чернов.
Голова Харківської облради підкреслив, що попереду ще тривалий шлях до завершення реформи.