НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Перший день народження Геннадія Кернеса, який Харків зустрічає без нього

Сьогодні, 27 червня, виповнилося б 62 роки Харківському міському голові 2010-2020 рр. Геннадію Кернесу. Вперше Харків зустрічає цей день без нього. Вшанувати пам'ять Геннадія Адольфовича на міське кладовище № 2 прийшли його рідні, друзі, колеги і просто небайдужі харків'яни.

«У цей день народження мого батька, який став і днем ​​пам'яті, хочу подякувати всім небайдужим людям. Тим, хто цінує справи Геннадія Кернеса, хто шанує пам'ять про нього. Тим, кому не вистачає його активної енергії. Особистим прикладом батько стверджував, що неможливе можливо. Потрібно тільки вірити і завзято йти вперед. Давайте вірити разом і продовжувати йти шляхом його звершень! Заради нашого Харкова, нашої області», - звернувся до присутніх старший син Геннадія Кернеса, голова фракції «Блок Кернеса - Успішний Харків» в обласній раді Кирило Кернес.

За словами в.о. міського голови Ігоря Терехова, продовження Геннадія Кернеса сьогодні - і в його дітях, і в місті, яке любить і шанує свого мера.

«Це було дивовижне життя. Дуже коротке. Недозволено коротке. Але як же багато він встиг! Ось це фантастика: зуміти за десятиліття повністю перетворити місто і стати його живим символом. Та ще й місто непросте - норовливе, де жителі завжди дуже суворі до своїх градоначальників і вимагають того, що здається неможливим. А він впорався. Його полюбили. І люблять. Кернес залишиться з Харковом. Залишиться з нами. Назавжди», - підкреслив Ігор Терехов.