НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Загальний комфорт городян: у харківській багатоповерхівці відновили світло в під'їзді

Світло в під'їзді багатоповерхівки є важливою складовою комфорту для всіх її мешканців і має кілька основних функцій. По-перше, безпека. Світло на сходах, в під'їзді допомагає запобігти й уникнути можливих небезпек. Відсутність освітлення може створити умови для крадіжок, вандалізму та інших злочинів. По-друге, зручність. Світло робить коридори та сходи зручними для користувачів. Це полегшує переміщення будинком, особливо в темну пору добу, коли побачити можливі перешкоди без освітлення складно (особливо літнім людям). По-третє, екстрені ситуації. У разі виникнення пожежі або інших НП освітлення в під'їзді може врятувати життя, дозволяючи мешканцям швидко та безпечно евакуюватись.

Мешканці будинку за адресою вул. Академіка Богомольця, 13 довгий час жили без освітлення в під'їзді. За допомогою в даній ситуації вони звернулись до депутата Харківскьої міської ради від фракції «Успішний Харків» Олексія Топчія. Так, ініціативна група написала лист, вказавши, що «чотири роки тому під час ремонту у коридорах та ліфтових майданчиках було встановлено світлодіодне освітлення, яке зараз частково або зовсім відсутнє». Харків՛яни попросили відновити освітлення, зазначили точний обсяг роботи на кожному з поверхів будинку.

Як розповів Олексій Топчій, звернення було прийнято в роботу і в будинку за вказаною адресою питання з освітленням вирішено.

«У відповідь на колективне звернення мешканців будинку по вулиці Академіка Богомольця,13 щодо ремонту освітлення у під’їзді оперативно та якісно виконані всі роботи», - зауважив депутат.
Тепер мешканці багатоповерхівки вже не мають сумних моментів, коли їм доводилося підніматися на свої поверхи в повній темряві. Оновлене освітлення, встановлене в під'їзді, не лише зробило нічний час безпечним, а й додало спокою та комфорту в повсякденне життя.

Місцеві мешканці виразили вдячність депутатові за його старання та відданість.

Олексій Топчій підкреслив, що це - лише частина його зобов'язань перед виборцями і запевнив, що працює над іншими ініціативами, спрямованими на покращення інфраструктури та якості життя у своєму окрузі.