НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Визначено переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

Конкурсний комітет обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» обрав 31 кращу ініціативу громад.

Як розповіла депутатка обласної ради від «Блоку Кернеса - Успішний Харків», заступниця голови Конкурсного комітету, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна, за результатами конкурсу в I категорії (проєкти, розроблені в рамках співпраці територіальних громад) відібрані 14 проектів. У II (спільні ініціативи громадських організацій в партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій, науковими установами, державними підприємствами) - 17. Загальна сума, необхідна для їх реалізації, - 46 млн грн., з яких 25 млн грн. - обсяг фінансування з обласного бюджету, 20,5 млн грн. - з місцевих бюджетів, кошти конкурсантів - 0,3 млн грн., фінансування партнерів - 0,2 млн грн.

«Усі проєкти спрямовані на те, щоб вирішити важливі проблеми в громадах. Зокрема, за рахунок їх реалізації планується провести капітальний і поточний ремонти 5 медичних установ, придбати 21 одиницю медичного обладнання, закупити тренажери в реабілітаційний центр, придбати 2 легкових автомобіля для центрів первинної медико-санітарної допомоги, відновити 2 спортивні майданчики, придбати 4 автобуси, облаштувати приміщення Центру надання адміністративних послуг, упорядкувати полігон твердих побутових відходів, придбати контейнери й облаштувати майданчики для роздільного збору сміття», - зазначила вона.

Реалізацію проєктів планується почати вже у квітні. Найбільша кількість у Харківському районі - 9 проєктів. У Лозівському - 7, у Чугуївському - 6, Богодухівському - 4, в Красноградському і Куп'янському районах по 2 проєкти і в Ізюмському - 1.

Нагадаємо, у 2021 році всього на участь у конкурсі було подано 66 проєктних заявок.