НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Більше 2/3 харків'ян голосуватимуть за Геннадія Кернеса. Результати соцопитування

У Харкові на місцевих виборах впевнено лідирує чинний міський голова Геннадій Кернес і партія «Блок Кернеса - Успішний Харків». Про це свідчать результати соцопитування, яке було проведено на замовлення Інституту соціально-політичного проектування «Діалог.

Зокрема, 69% містян сказали, що голосуватимуть тільки за Геннадія Кернеса. Також значна кількість виборців підтримує політичну партію «Блок Кернеса – Успішний Харків» - її рейтинг на виборах до Харківської міської ради складає 48,5%.


На виборах до Харківської обласної ради також лідирує «Блок Кернеса - Успішний Харків»: за нього планують голосувати 46,1% опитаних.Довідка. Дослідження електорального і соціального простору Харкова проводили з 5 по 11 жовтня на замовлення Інституту соціально-політичного проектування «Діалог». Всього опитали 1600 респондентів - жителів Харкова віком 18 років і старше. Розрахунок вибірки проведений за соціально-демографічними показниками генеральної сукупності виборців Харкова. Метод збору соціологічної інформації - техніка face-to-face за місцем проживання респондентів. Статистична похибка не перевищує 2,6%.