НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Харків’яни зробили правильний вибір. Почесний консул Азербайджану привітав Ігоря Терехова з обранням на посаду мера

Почесний консул Азербайджанської Республіки у місті Харкові Афган Салманов привітав Ігоря Терехова з обранням на посаду Харківського міського голови.

«Харків’яни зробили правильний вибір. Вони обрали своїм керманичем людину, яка довела, що інтереси громади для неї – на першому місці, бо він робить усе можливе, щоб Харків був не тільки уславленим промисловим центром України, а ще й культурним, науковим, сучасним європейським містом, де комфортно жити людям усіх національностей, різних релігійних і мовних уподобань.

Вельмишановний Ігорю Олександровичу! Ваш досвід, мудре керівництво і напружена робота на благо міста, на його розквіт переконала людей — і саме з Вами вони пов’язують своє майбутнє у Харкові, свої надії, сподівання, мрії, думки. Це висока довіра і велика честь.

За багаторічну співпрацю з Почесним консульством Азербайджанської Республіки в м. Харкові ми переконалися, що Ви не тільки людина честі, слова і діла, патріот свого міста, Ви ще й великий трудівник, який не просто щоденно працює на розбудову Харкова і його розквіт, Ви ще й просто любите людей. От саме це найголовніше побачили і відчули у Вас харків’яни.

Вітаємо Вас, Ігорю Олександровичу, з великою довірою людей, з новим етапом життєвого шляху і бажаємо міцного здоров’я, миру, добра, благополуччя, успіхів у всіх Ваших починаннях. Хай Вас береже Бог і веде Мати Божа!» - сказано у привітанні.