![](https://static.tildacdn.com/tild6630-3763-4137-b233-636461326565/1.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-3630-4431-a636-663036303734/4.jpg)
Її провела чемпіонка і багатократна призерка Паралімпійських ігор з лижних гонок та біатлону, заслужений майстер спорту України Людмила Павленко. Вона показала низку фізичних вправ, що допоможуть людям з особливими потребами в домашніх умовах підтримувати свій організм в тонусі.
![](https://static.tildacdn.com/tild3537-3333-4465-a564-383134333032/2.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3364-6537-4233-b261-333362663434/5.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3830-6231-4236-a462-303735393038/6.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3661-3165-4963-a634-643032663634/7.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3832-6462-4835-a462-393864646161/8.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3733-6132-4433-b638-343230646335/9.jpg)
«Спортивний захід проводився для людей з інвалідністю, більшість учасників були на візку, як і сама Людмила Павленко. Спортсменка розповіла, наскільки важливо робити вправи людям із особливими потребами, щоб бути здоровими.
Такого роду заходи ми в Харкові проводили вперше. Учасникам дуже сподобався майстер-клас і вони залишилися вдячними за організацію заходу», - розповіла активістка молодіжного крила «Блоку Кернеса - Успішний Харків» Катерина Середенко.
Успішний Харків - небайдуже та спортивне місто!