«Курс, який ми розвивали разом з Геннадієм Кернесом, триває в місті Харкові і зараз. Пріоритетом роботи є перш за все житлово-комунальне господарство. Це благоустрій так званих спальних районів, ремонти під'їздів та внутрішньоквартальних доріг, підготовка міста до наступного опалювального сезону. Ще одним пріоритетним напрямком я бачу розвиток транспортної інфраструктури. Для нас це архіважливо. Однак найзлободеннішим питанням, напевно, залишається система охорони здоров'я, яка сьогодні підлягає реанімації», - повідомив Ігор Терехов.