НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Підтримка військових на фронті та гуманітарний напрямок - робочі пріоритети Тетяни Цибульник

Сучасний депутат повинен вдало поєднувати роботу і волонтерство. Від цього залежить наша спільна Перемога, впевнена депутатка Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» Тетяна Цибульник. Тому, крім повсякденних робочих справ, вона опікується і потребами військових.

Зокрема, 93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр» вкотре отримала гуманітарний вантаж від мешканців Новобаварського району Харкова. Військовослужбовцям передали необхідні медикаменти, засоби гігієни, спальні мішки.

«Українські герої на фронті потребують нашої підтримки. Вони захищають країну від агресії. Хлопці, ніколи назад! Віримо в нашу Перемогу!» - зауважила Тетяна Цибульник.
Серед основних гуманітарних ініціатив депутатки - робота із благодійними фондами і залучення допомоги для мешканців Новобаварського району. На базі місцевого Територіального центру надання соціальних послуг було організовано пункт видачі допомоги. Тут близько 700 родин району вже отримали засоби гігієни. Раніше понад 200 родин з числа переселенців та багатодітних одержали продукти та набори побутової хімії від благодійної організації «Стабілізейшен Суппорт Сервісез», з якою депутатка налагодила співпрацю.

«Залучаємо благодійників, для нас важливий кожен внесок, тому що це реальна підтримка для людей», - додала Тетяна Цибульник.