НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У 2022 році на забезпечення харків'ян доступним житлом планують направити близько 100 млн грн

У рамках реалізації Міської цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у 2021 році з міськбюджету було виділено понад 96 млн. грн. на 147 квартир. Про це повідомив на засіданні постійної комісії з питань промисловості, економічного розвитку та власності Харківської міської ради заступник міського голови – директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

Зокрема, проводилася робота щодо забезпечення доступним житлом працівників міських підприємств, надавалися пільгові кредити молодим сім'ям, а також учасникам АТО, працівникам бюджетної сфери, внутрішньопереміщеним особам тощо.

2022 року на реалізацію програми планують направити близько 100 млн грн. За словами Михайла Фатєєва, це дозволить забезпечити доступним житлом близько 200 сімей.
Голова комісії, депутат міської ради від «Блоку Кернеса – Успішний Харків» Володимир Золотарьов високо оцінив роботу департаменту, а також зазначив, що реалізація міських програм щодо вирішення житлових проблем населення вийшла на такий рівень, що за кожним напрямком вже є черга з охочих взяти участь. .

«Якщо раніше не було такої кількості охочих, то сьогодні завдяки якісному інформуванню населення з урахуванням тих умов кредитування, які були надані, люди дуже зацікавлені. І молодь, і переселенці, і учасники АТО, та працівники бюджетної сфери. Вони прагнуть потрапити до програми», - наголосив Володимир Золотарьов.