НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Ремонти доріг та під’їздів. З якими питаннями звертаються харків’яни до депутата

Сьогодні спілкування між депутатами і пересічними харків’янами стає дедалі прозорим. Влада усвідомлює, що це сприяє ефективнішому управлінню, а також зміцнює довіру у людей. Останнім часом спостерігається збільшення кількості депутатів, які активно взаємодіють з виборцями через соціальні мережі і зустрічі. Цей тренд демонструє нове розуміння ролі депутата не тільки як законодавця, а й представника народу, чиє завдання - вислуховувати думки, пропозиції та потреби своїх виборців.

Днями депутат Харківської міської ради від фракції «Успішний Харків» і голова адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський провів черговий прийом громадян з питань ЖКГ.

«Відкрите спілкування дає змогу краще розуміти проблеми та потреби наших людей. Це важливо для того, щоб дії влади відповідали реальним викликам суспільства. Особливо актуально це під час повномасштабної війни», - зазначив Володимир Котковський.

За його словами, у харків’ян сьогодні багато проблем стосовно житлово-комунального господарства. Зокрема, на прийомі йшлося про ремонт покрівлі, під'їзду, ремонт асфальтобетонного покриття доріг та тротуарів.

«Кожне звернення опрацьовується нашою командою. Намагаємось робити це оперативно, адже всім нам потрібен результат. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо попри все надавати місту європейського вигляду й робити життя містян зручним та комфортним», - поділився Володимир Котковський.