НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Активістка молодіжного крила партії «Успішний Харків» Юлія Петрова отримала нагороду від Ігоря Терехова

Харків завжди був осередком культурного, наукового та економічного життя країни. Війна, яка прийшла на нашу землю, принесла безліч випробувань, проте, саме в цей час місцева молодь проявляє незламний дух, згуртованість та активність. Днями Харківський міський голова Ігор Терехов відзначив лауреатів та переможців конкурсу «Молода людина року 2024» в 11-ти номінаціях.

«Мене часто запитують, що робить Харків особливим, я завжди відповідаю, що це ви - молодь! Ті, хто дає імпульс і задає ритм. Небайдужі до проблем міста, до життя людей, долі країни. Наше завдання - забезпечити умови, аби ви могли досягати успіхів і працювати тут», - зазначив у вітальному слові мер.
Серед нагороджених - Юлія Петрова, активістка молодіжного крила партії «Успішний Харків», організатор громадських і наукових проєктів, зокрема, «Жінки в науці».

Дівчина висловила вдячність за високу оцінку своєї діяльності.

«Ця нагорода -не лише визнання моєї роботи, але й великий аванс на майбутнє. Обіцяю не зупинятися на досягнутому та продовжувати працювати в нашому місті. Моя діяльність спрямована на профорієнтацію та наукову діяльність. Окрім того, я є активістом молодіжного руху «Успішного Харкова». Ми з колегами часто впроваджуємо різні нові тенденції, аби хлопці та дівчата активізувалися та розвивалася в Харкові. Все, що я роблю, на сто відсотків співпадає з моїми бажаннями й роботою. Не зупиняймося, прямуємо далі», - зазначила Юлія Петрова.

Попереду у Юлії Петрової ще багато проєктів. Вона планує продовжувати активну роботу, залучаючи більше молоді до громадської діяльності та сприяти розвитку Харкова.

Долучайтеся до молоді «Успішного Харкова. З нами завжди цікаво!