НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

У Ківшарівці відсвяткували ювілей селища

Мешканці смт Ківшарівки (Куп’янський район) 3 жовтня відсвяткували 50-річчя з дня заснування селища.

З ювілейною датою місцевих жителів привітали кандидати в депутати Харківської обласної ради від політичної партії «Блок Кернеса – Успішний Харків» Віктор Остапчук та В’ячеслав Чигрінов.

На запрошення Віктора Остапчука для ківшарян виступив музичний квартет «Гетьман». Під час святкових заходів В’ячеслав Чигрінов як чинний депутат облради вручив мешканцям селища почесні грамоти за плідну працю.


Нагадаємо, протягом останніх 7 років стараннями команди Віктора Остапчука в Ківшарівці реалізовано чимало проєктів, серед яких встановлення погруддя почесному громадянину міста Куп'янська, легендарному керівнику Куп'янського ливарного заводу Віктору Кошелєву, створення дитячого парку відпочинку, обладнання дитячих та спортивних майданчиків, розробка та запуск світлової ілюмінації на пам’ятному знакові загиблим авіаторам при в’їзді у Ківшарівку, освітлення вулиць, проведення знакових і масштабних заходів для дітей та молоді. Також за його ініціативи збудовано храм Святих Петра та Февронії.

Крім того, депутат Харківської обласної ради В’ячеслав Чигрінов допоміг реалізувати у Ківшарівці більше 20 мініпроєктів, які брали участь в обласному конкурсі. Таким чином було залучено більше 6 мільйонів гривень.