НОВИНИ УСПІШНОЇ ХАРКІВЩИНИ

Цього року на нашій дільниці активнішою виявилася молодь – голова виборчкому від партії «За майбутнє»

На виборчій дільниці №631351 у Слобідському районі Харкова у день виборів проголосувало понад 600 осіб – близько 30% від загальної кількості виборців. Про це повідомила голова дільничної виборчої комісії, представник політичної партії "За майбутнє" Тамара Казніста.

«Проблема на цих виборах була одна – низька явка людей. Цього разу у нас активнішою виявилася молодь. А ось люди старшого віку, певне, побоювалися приходити через епідемію. Хоча всіх запобіжних заходів нами було дотримано. Все пройшло дуже спокійно, досить позитивно, настрій у людей був добрий», – наголосила голова виборчкому.

За її словами, дільниця почала працювати рівно о 8:00 і протягом усього дня голосування та після не було жодних порушень
.
«О 8:00 до нас зайшов перший виборець – чоловік. Добра прикмета. Не було жодного конфлікту, жодної скарги, тим паче скандалу на нашій ділянці. Все пройшло спокійно. Хоча у комісії люди були різні, малознайомі. Але спрацювалися, були дружні та компетентні. У нас також працювали спостерігачі та представники різних ЗМІ. Під час підрахунку голосів проблем не було», - розповіла представник політичної партії «За майбутнє» Тамара Казніста.